Petycja do KE – oczekiwania

Published by on

Prośba o wsparcie finansowe w wysokości 1 mln euro na zadanie z zakresu dróg i chodników. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją.

Categories: Bez kategorii

3 komentarze

Anonim · 18 stycznia 2020 at 09:35

popieram

Anonim · 30 stycznia 2020 at 10:15

Nie umiecie nawet porządnie wyedytować dokumentu, żenujące. Poziom tak niski, że trudny do uwierzenia. Osoby które się tam podpisały sprawują funkcje publiczne? Co niektórzy są pedagogami? W Brukseli musiało to wzbudzić niezły ubaw ale ja jestem zażenowany waszym poziomem. Czy ktoś z was to przeczytał? Jesteście analfabetami? Nie wiecie gdzie stawia się przecinki, kropki, spacje? A to zdanie – „Pomoc o, którą prosimy wierzymy że zmieni już negatywne nastawienie do własnych władz oraz unijnych, które jak widać wspierają niektóre działania .”? Kto jest autorem tego potworka?

    gminabrzozow.pl · 4 lutego 2020 at 19:51

    Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Pragniemy poinformować, iż naszym priorytetem nie jest poprawienie jakości skanów dokumentów, które otrzymujemy w formie elektronicznej. Upublicznienie działań grupy Radnych Niezależnych Rady Miejskiej w Brzozowie jest celem strony. Uważamy zatem, że zamieszczone informacje są wystarczające i dalsza polemika na temat interpunkcji/jakości jest zbędna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.