Pytanie mieszkańców do Burmistrza Brzozowa

Published by on

Mieszkańcy Gminy Brzozów pytają o działkę nr 58/17, na której jest wybudowana studnia dla potrzeb mieszkańców Brzozowa. W odpowiedzi Burmistrz Brzozowa podaje informację o podpisanej umowie dzierżawy. Natomiast stwierdza, że istniejąca nowo wybudowana studnia nie jest podłączona do instalacji wodnej, gdyż nie ma takiej potrzeby. Po tej wiadomości nasuwa się wiele pytań.

Radny Piotr Jatczyszyn i Kazimierz Zajdel proponują podłączenie w/w studni do instalacji Brzozowa z jednoczesnym wykonaniem wodociągów do Humnisk i Grabownicy Starzeńskiej, bo obecnie mieszkańcy tych miejscowości borykają się z brakiem wody. Problem ten w Gminie Brzozów będzie rozwiązany.

Categories: Bez kategorii

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.