Czy potężne kary finansowe dla PGK Brzozów wymuszą podwyżki opłat za ścieki i śmieci?

Published by on

Brak realizacji budowy oczyszczalni ścieków Brzozów – Jakla Wielka, rozpoczętej za kadencji poprzedniego Burmistrza, doprowadza do nałożenia wysokich kar finansowych dla PGK Brzozów. Władze muszą podjąć się tej budowy, aby rygor ten nie został nałożony.

Categories: Bez kategorii

3 komentarze

MY NAME · 5 czerwca 2020 at 09:51

A czytali sprawozdania finansowe PGK ?

Ktos · 14 marca 2021 at 17:09

Witam wszystkich czytających komentarze na tej stronie. Ja widać na załączniku opublikowanym w serwisie Pan Radny Zajdel działa bardzo prężnie w chwili obecnej odnośnie ochrony środowiska, a raczej karania za brak jakich kolwiek działań w, tym kierunku Władz Gminy w tym radnych. Ja widać na, załączniku kary są od 2016 r gdzie raczyłem sprawdzić sobie na BIP Urzędu Gminy Brzozow czy, w/w Radny piastował podobne stanowisko. Jak się, okazuje był radny w tamtym, i w tym czasie. Nasuwa mi się, teraz tylko jedna myśl do głowy czy aby przypadkiem nie chodzi tu o kasę i swoj pijar??? Szkada że w czasie jak były nakładane kary na PGK i tym samym mieszkańców Radni i wcześniejszy Burmistrz Rzepka nie podjęli działań aby ich uniknąć, a teraz cała winę zwala się na obecną Władze. Proszę o przemyślenie tego wg własnego mniemania, a Radnych proszę jako mieszkaniec jak będą to czytać o jakiś komentarz w tym temacie. Proszę o odpowiedź, a w szczególności Pana Zajdla czy w czasie wcześniejszej Władzy nie było przypadkiem tak że Burmistrz kazal a Radni rączki do góry????

Kazimierz Zajdel · 17 marca 2021 at 18:09

Tak byłem radnym Rady Miejskiej w Brzozowie ,gdy poprzednik obecnego Burmistrza procedował budowę oczyszczalni ścieków Brzozów Jakla – Wielka . Kary nałożone zostały zawieszone. Obecny Burmistrz i Prezes PGK Brzozów wstrzymali budowę pomimo posiadanego Raportu Oddziaływania na Środowisko. Za w/w raport zapłacono ponad 100 tyś.zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.