Rozrzutność finansowa Burmistrza Brzozowa (osuwisko) – skandal

Published by on

Na wniosek właściciela muru Burmistrz Brzozowa wykonał dokumentację za 100 000 złotych, czego dowodem jest załączone pismo. Ponadto nie znamy ceny poprawienia projektu oraz udzielonego pełnomocnictwa, a kwota za wykonanie tego muru sięga około 1 mln złotych. Wojewoda Podkarpacki nie sfinansuje zabezpieczenia.

Przedstawiona opinia stwierdza (cytuję): „[…] Należy jednak zaznaczyć, że przyjęte rozwiązanie konstrukcyjne jest zaplanowane z bardzo dużym zapasem i generuje bardzo wysokie koszty w stosunku do wielkości osuwiska. […] Prawdopodobnie wystarczająco skuteczny (i znacznie tańszy) okazałby się inny sposób zabezpieczenia, nie wymagający palowania i przenoszenia infrastruktury przemysłowej. […]”

Categories: Bez kategorii

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.