Możliwe tylko w Brzozowie – ścieki oczyszczone i nieoczyszczone wpuszczane jednym kolektorem do rzeki Stobnica

Published by on

Kontrola WIOŚ Jasło w dniu 01-07-2020 wykazała, że trwale wykonany specjalny kolektor – zamocowany za pomocą śrub – umożliwiał odprowadzanie ścieków oczyszczonych, jak też nieoczyszczonych (bez pomiaru) do rzeki Stobnica…

Radny Pan Bednarczyk i Prezes PGK Brzozów Pan Irzyk obwiniają Radnego Zajdel, że zapytania przez niego składane przyczyniły się do nałożenia kar na PGK Brzozów w kwocie ponad 1 mln zł.
Panowie Bednarczyk i Irzyk mają najlepsze wykształcenie i doświadczenie. Jednocześnie myślą, iż poza nimi wszyscy to idioci. Muszę im przypomnieć, że podejmując się tej pracy istnieje tak zwana ciągłość władzy, która zobowiązuje ich do kontynuacji tego, co zaczęli poprzednicy.
Dnia 21-04-2020 r. Prezes Pan Irzyk w odwołaniu do GIOŚ w Warszawie pisze, że będzie budował oczyszczalnię Brzozów – Jakla Wielka, natomiast na komisjach mówi o budowie przepompowni do Turzego Pola. Następnie Burmistrz składa informację, że nie będzie budował oczyszczalni z powodu braku pieniędzy (16-06-2020). Te wspólne działania bez rozwiązań prowadzą do nałożenia kar, które najprawdopodobniej odczują mieszkańcy Brzozowa. Pojawią się również sankcje za brak kanalizacji w Przysietnicy. Nasuwa się pytanie: jak Panowie chcą rozwiązać odprowadzanie ścieków z nowo budowanych mieszkań?

 

Categories: Bez kategorii

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.