Odśnieżanie dróg – interpelacja

Published by on

Każdego roku występuje problem z odśnieżaniem dróg i chodników w całej Gminie Brzozów. Obecnie początek zimy i występujące oblodzenie w dniu 10-12-2020 nie zostało zauważone przez przez Burmistrza, jak też jego współpracowników. Oczywiście do godziny 10 – tej takich umów nie zawarł Burmistrz z osobami między innymi w Grabownicy. Problemem nie są tylko odśnieżanie, usuwanie skutków oblodzeń dróg chodników, ale także ostatnio występujące braki koszenia rowów, poboczy, czyszczenia rowów, czy też naprawa dróg. Wieś jest skazana na łaskę Burmistrza i PGK. Mieszkańcy pytają, czy nie jest lepiej zmobilizować mieszkańców wsi i dokonać rozdzielności z miastem, tworząc Gminę Wiejską. Widząc działalność gmin Dydnia i Sanok, w których jest zauważalna dbałość o ich obywateli, coraz częściej są zapytanie w tej sprawie. Mieszkańcy każdej miejscowości płacą gminie za codzienne sprzątanie miasta Brzozów.

Categories: Bez kategorii

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.