Złota Setka Gmina Podkarpacia 2020 r. Inwestor 2019 r. – gmina wiejska Wielopole Skrzyńskie

Published by on

W bieżącym roku konkurentami Wielopola Skrzyńskiego były między innymi Ropczyce, Rzeszów, Sanok oraz gminy wiejskie: Dębica, Sanok, Padew Narodowa, Żyraków, Radomyśl Wielki i Trzebownisko.
Inwestycje prowadzone przez Wielopole Skrzyńskie tkj. budowa kanalizacji sanitarnej i oczyszczalni ścieków dla miejscowości Wielopole Skrzyńskie, przebudowa i zakup wyposażenia Regionalnego Muzeum Tadeusza Kantora oraz rozwój OZE jest szansą na poprawę jakości życia mieszkańcow gmin Niebylec i Wieleopole Skrzyńskie.
Brzozów w tym zestawieniu widnieje na 23 miejscu. Gminy wiejskie dominują w rankingach krajowych, czy też regionalnych. Referendum w sprawie oddzielenia sołectw gminy Brzozów od miasta Brzozów jest w pełni uzasadnione.

Categories: Bez kategorii

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.