Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej pod nadzorem Burmistrza. Oskarżenie radnego Zajdel o kłamstwo – Sąd.

Published by on

Radny Zajdel na wniosek mieszkańców Brzozowa w dniu 2 marca powiadomił WioŚ Jasło oraz Wody Polskie w Krośnie o wypompowaniu ścieków do kanalizacji byłej oczyszczalni ścieków, znajdującej się obok budynku mieszkalnego oraz restauracji. Właściciele działek i budynków twierdzą, że te złośliwe działania mają charakter nagminny. Na wniosek pracownika Wody Polskie Krosno szukano nagrań z wcześniejszych dni, gdyż stwierdzili że z sąsiedniej działki obok budynku restauracji są ślady spuszczania ścieków bezpośrednio do rzeki. Takie nagranie udało się pozyskać z dnia 26 lutego 2021 r. Następnie w dniu 10 marca otrzymał kolejne powiadomienie o spychaniu zanieczyszczonego śniegu do rzeki Stobnica. Jako radny nie mógł przemilczeć tych działań. Burmistrz oskarża go o kłamstwo i Sąd. Sądzimy, że kamery nie kłamią.

Nagranie 1

Nagranie 2

Nagranie 3

Categories: Bez kategorii

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.