Grają Trąby Wojenne Medycyna Germańska

Published by on

Poniższa treść, logo, odnośniki i załączone materiały (w tym obrazy) pochodzą z newslettera NEOS. Niektóre elementy są pomijane, a formatowanie modyfikowane.
Udostępnianie odbywa się za porozumieniem z autorem wiadomości.

Zachęcamy do zapisania się do newslettera, aby być na bieżąco.
Odnośnik do strony: https://neos.com.pl

Cześć Kochani,

jak wiecie jestem w trakcie przełomowych zmian życiowych. Muszę zająć się najbliższymi. Staram się jeszcze na maksa dać Wam wszystko co najlepsze na start Nowego Systemu.

Po to ekipa tworzy biuro na Saskiej w Wwie. Bierzemy udział w konferencjach (Gdańsk 8-9 Maja), spotkaniach (Festiwal Wolności Gdynia 1 Maja) i uroczystościach wewnętrznych (Ślub NEOSów Kasi i Janusza 24 kwietnia w Warszawie).

Projektujemy własną monetę, kupujemy srebro (formularz do najtańszego zakupu srebra) i używamy technologii do głosowania o projektach w organizacji.

Startuje też koordynacja struktur lokalnych, którą prowadzi nasza niezastąpiona Sylwia. Pamiętajcie, że to od Was wszystko zależy i sukces Nowego Systemu możemy zbudować razem, jeśli każdy zaangażuje się na Maksa.

Jeśli nie możecie pracować i organizować się z nami osobiście (praca ludzie@neos.com.pl inne deklaracje kontakt@neos.com.pl), to wspierajcie nas finansowo składkami i darowiznami numer konta, czy materialnie (potrzebujemy dwa komputery i biurka do biura).

Tymczasem na świecie wokół nas oprócz festiwalu kłamstwa i demaskacji zbrodniczego systemu przygrywane są trąby wojenne (Ukraina czy Chiny), które to prowokacje musimy odeprzeć z pełną naszą świadomością, czystą intencją, słowem i czynem.

Idziemy swoją drogą Polacy, Tak?

Nagrałem o tym film. Także o przełomie w łamaniu systemowej narracji w mediach.

Pozdrawiam,

Mateusz Jarosiewicz

Wojna? szok czego nam nie mówią, a co się dzieje..

Najbliższe spotkania

Medycyna Germańska u Damiana

Categories: Bez kategorii

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.