KONIEC KORONAŚCIEMY – PRAWDZIWE LECZENIE C19

Published by on

(Amantadyna i Iwermektyna) Podaj Dalej!

Poniższa treść, logo, odnośniki i załączone materiały (w tym obrazy) pochodzą z newslettera NEOS. Niektóre elementy są pomijane, a formatowanie modyfikowane.
Udostępnianie odbywa się za porozumieniem z autorem wiadomości.

Zachęcamy do zapisania się do newslettera, aby być na bieżąco.
Odnośnik do strony: https://neos.com.pl

Pomagaj nam docierać do wszystkich Polaków – Dowiedz się jakiej pomocy potrzebujemy

Koncerny farmaceutyczne produkujące szczepionki indoktrynują że „program szczepień” to jedyne wyjście z pandemii.  Otóż nie.  Podstawowym wyjściem są leki.
 
https://pl1.tv/title/doktor-katarzyna-ratkowska-o-amantadynie/
 
Amantadyna, Iwermektyna i inne leki znane w medycynie od kilkudziesięciu lat, już okazały się niezwykle skuteczne w leczeniu Covid-19 na wczesnym i zaawansowanym etapie choroby oraz w zapobieganiu powikłaniom pokowidowym- wczesnym i późnym (obserwacje Pacjentów przez 1 rok -min. przez dr W. Bodnara i innych lekarzy stosujących ten lek). Pokazuje to praktyka lekarska czyli doświadczalna wiedza kliniczna oraz badania naukowe, w tym kliniczne wykonywane oczywiście przez ośrodki niezależne od WHO i od koncernów farmaceutycznych które z tej pandemii czerpią ogromne zyski. Ta wiedza jest niedopuszczana do społeczeństw, WHO kolejno ogłasza poszczególne w/w leki jako nieskuteczne co jest kłamstwem. Dominuje narracja nie znosząca sprzeciwu że preparaty genowe zwane szczepionkami są jedynym ratunkiem przed pandemią SARS Cov-2.
Gdyby Amantadyna była od wiosny 2020 dopuszczona do oficjalnych schematów leczenia w poradniach i szpitalach, nie mielibyśmy jesienno- wiosennej fali Covidu i uniknęlibyśmy wielu ofiar. Mielibyśmy zupełnie inną sytuację epidemiologiczną. Podobnie szacują w USA niezależne od koncernów organizacje lekarskie jak „Amerika’s Frontline Doctors” odnośnie leków jak Iwermektyna, Hydroxychlorochina + Cynk i innych (Fluvoksamina, Mirtazapina). Forsowane obecnie „szczepionki” dają dużo ciężkich powikłań które są lekceważone i niedoszacowane (w USA do VAERS jest zgłaszany oficjalnie ok. 1 % NOP-ów – mówią o tym badania amerykańskie, u nas jest gorzej). Twierdzenie że korzyści przekraczają ryzyko jest oparte na fałszywych , conajmniej 100-krotnie zaniżonych liczbach. Powstaje zasadne pytanie komu tak bardzo zależy na forsowaniu genetycznych preparatów, jeśli już teraz tak bardzo lekceważy się okaleczonych i uśmierconych ludzi to co będzie z tymi którzy z powodu powikłań np. autoimmunologicznych o których już wiadomo że są, będą chorowąć i umierać przez najbliższe lata. A już koncerny zapowiadają że szczepić będzie trzeba co 6 a nawet co 3 miesiące (wypowiedź Pfizera). Wobec nowych mutacji wirusa szczepionki nie będą skuteczne, natomiast leki – tak, są skuteczne. Polskie Siostry Miłosierdzia które zostały zakażone indyjskim wariantem SARS Cov -2 zostały wyleczone  Amantadyną, poza jedną z nich która zmarła w szpitalu (w szpitalach w Polsce jest niepisany zakaz stosowania amantadyny, oddziały gdzie się ją stosuje są wyjątkiem a nie regułą).
Amantadyna jest skuteczna na wersję delta czyli idyjską mutację koronawirusa.
https://przychodnia-przemysl.pl/amantadyna-na-indyjska-mutacje-wirusa-sars-cov-2/

Tzw. szczepionki w teorii mają chronić przed ciężkim przebiegiem Covid i zgonem, jak  obiecuje oficjalna narracja  „są w 100 % skuteczne i bezpieczne”. Już taka propaganda jest dziwna skoro są dopuszczone awaryjnie , na razie na 2 lata, pod warunkiem że skrupulatnie będą zbierane dane o objawach ubocznych i z uwagi na rzekomy brak skutecznych leków. Nie chronią przed zakażeniem się i przed przenoszeniem wirusa (to przyznają nawet producenci). Jakie więc jest uzasadnienie dla segregacji „szczepionkowo-paszportowej” ? Tym bardziej ze są osoby podwójnie „zaszczepione” które krótko po „zaszczepieniu” umierają – przykładem jest P. Krzysztof Krawczyk. 
Pozytywne informacje o skutecznych lekach w tym o Amantadynie są szybko wyrzucane z największych platform społecznościowych, nawet zostały od ok 2 miesięcy temu wyrzucone merytoryczne artykuły o Amantadynie autorstwa P. Dr Marka Derkacza (internista i endokrynolog) z medycznego portalu Medexpress. A były one merytoryczne, cytowały badania naukowe i wyrażały pozytywną opinię o skuteczności leku. To jest mówiąc delikatnie – bardzo dziwne. 
Niech to pobudza do poszukiwań i będzie inspiracją do samodzielnego myślenia.
https://www.medexpress.pl/author/dr-n-med-marek-derkacz
 (nie można już tu znaleźć min. świetnego porównania Amantadyny i forsowanego w Polsce b. drogiego leku firmy Gilead – Remdesiwiru pt. „Jak Dawid z Goliatem”
 
Żadne dotychczasowe powszechne szczepionki nie były preparatami genowymi. Jest to zupełna nowość.
 
Dlatego bezpiecznym postępowaniem medycznym są sprawdzone w/w leki – stosuje się je w Covid od 5 do 14 dni ( średnio 7-10 dni). Mają b. dobry profil bezpieczeństwa bo znane są i stosowane w medycynie od kilkudziesięciu lat. Praktyka znajdowania nowych wskazań dla „starych” leków jest powszechna w medycynie np. Amantadyna została wynaleziona jako lek p/wirusowy, po drodze wykryto jej ochronne działanie na układ nerwowy i ma  obecnie 2 wskazania rejestracyjne: grypa i ch. Parkinsona lub elementy zespołu parkinsonowskiego jak dyskinezy późne. Od lat stosowana pozarejestracyjnie przez neurologów w leczeniu stwardnienia rozsianego, przez anestezjologów jako lek neuroprotekcyjny u pacjentów w ciężkich stanach po urazach mózgu, przez psychiatrów jako tzw. lek korygujacy u pacjentów którzy z powodu psychozy otrzymują leki przeciwpsychotyczne.
Niektórzy tzw. eksperci z rady medycznej twierdzą że to jest lek toksyczny – jak to możliwe skoro pacjenci z ch. Parkinsona, często starsi i ze schorzeniami współistniejącymi stosują ją miesiącami a nawet latami ! a w Covid podaje się ją między 7 a 14 dni. 
Stosowanie Amantadyny leczy z Covid. Jeśli jest zastosowana wcześnie- w ciągu kilku dni (3-5) od początku objawów – średnio objawy choroby mijają już po kilku godzinach, jeśli włączona po 7 dniach od początku objawów – objawy mijają średnio po kilku dniach. jeśli są objawy zapalenia płuc- dołącza się antybiotyk (najczęściej azytromycyna, klarytromycyna) . Poza tym pacjent powinien pić co najmniej 3 l płynów/d. Dobrze żeby przyjmował wit. D 4-6 tys. j.m. minimum/dobę, i inne o których pisałam. 
Tak szybki czas działania leku świadczy o tym że bezpośrednio hamuje replikację wirusa (czyli namnażanie się w komórkach organizmu).
 
Co bardzo ważne ! Amantadyna zapobiega tzw. powikłaniom późnym pokowidowym jak przewlekłe zmęczenie, „mgła mózgowa”, powikłania zakrzepowo-zatorowe, powikłania neurologiczne i inne. 
W mniejszej dawce dobowej można ją brać profilaktycznie żeby nie zachorować. 
 
Ten lek jest przez naszych „ekspertów” z rady medycznej bojkotowany i zwalczany od roku i na to słowa nie znajduję. Członkowie „rady medycznej” nie podpisują deklaracji braku konfliktu interesów (powiązań z firmami farmaceutycznymi). Nie tworzy się stenogramów z posiedzeń rady. 
 
Reasumując chodzi o to żeby Amantadyną jak najszybciej wyeliminować wirusa SARS Cov-2 z organizmu dzięki czemu nie będzie ani ciężkiego przebiegu Covid -19 i przeciążenia szpitali ani epidemii. A pacjenci z pozostałymi chorobami będą normalnie leczeni.
 
Gdyby Amantadyna była włączona do schematów leczenia w poradniach POZ i szpitalach nie mielibyśmy dylematu czy wybierać ciężki przebieg Covid czy ryzyko powikłań po „szczepionkach”.
Najwyraźniej koncerny farmaceutyczne produkujące preparaty genowe zwane „szczepionkami” nie życzą sobie konkurencji w postaci skutecznych leków.
A co najgorsze, atakują coraz młodsze dzieci, które na Covid praktycznie objawowo nie chorują, a tym bardziej nie umierają.
Zagrożenie i ryzyko powikłań po „szczepionkach” jest dla dzieci dużo większe niż ze strony koronawirusa. Ich układ odpornościowy sam się broni.
Próbuje się ludziom wmawiać że szczepienie dzieci ma chronić dorosłych.
To dorośli powinni być tarczą dla dzieci a nie odwrotnie.
 
https://wiadomosci.wp.pl/szczepionka-na-covid-rowniez-dla-dzieci-w-rzeszowie-juz-trwaja-badania-kliniczne-6601735988079136a
https://naszapolska.pl/2021/04/30/pfizer-przeprowadzi-w-polsce-testy-szczepionki-na-dzieciach-od-6-miesiaca-zycia/
 
https://pl1.tv/title/kto-wydal-zgode-zeby-pfizer-robil-eksperymenty-na-naszych-dzieciach/
 
https://dorzeczy.pl/opinie/187785/psychiatra-szczepienia-dzieci-i-nastolatkow-sa-niedopuszczalne.html
 
Ze świata niestety napływają już doniesienia o zgonach małoletnich po „zaszczepieniu” przeciw Covid
https://www.youtube.com/watch?v=NQoqFAPhyVs
 
https://childrenshealthdefense.org/defender/vaers-data-reports-injuries-12-to-17-year-olds-more-than-triple/
 
Zróbmy wszystko by ochronić Polskie Dzieci.

 

WESPRZYJ NEOS PODAJ DALEJ
Chcę się spotkać z NEOS

Jeśli czujesz, że masz powołanie do rozwoju wokół siebie społeczności NEOS, skontaktuj się z nami i opisz wizję tego co możesz zrobić wokół siebie wspólnie z nami! Możesz skorzystać z formularza załączonego do wiadomości, żeby opisać wizję spotkania w Twoim mieście.

Chcesz spotkać się w innym mieście? Wypełnij formularz

Integracja społeczności NEOS

25-27.06.2021

Brodnica Śremska / Poznań

Pałac Jerzego Mańkowskiego w Brodnicy koło Poznania.

Przepiękna okolica w otulinie trzech Parków Krajobrazowych, jezior, stadnin koni oraz licznych dworków i posiadłości godnych również zwiedzania.

Koszt noclegu za dobę to 100 zł plus opłata za śniadanie i obiadokolację (kwota wyżywienia zależna od ilości osób deklarujących pobyt w danym terminie- negocjujemy stawkę).

25.06 od godz.16:00 przyjazd do Brodnicy i zakwaterowanie, obiadokolacja

26.06 śniadanie, integracja, rozmowy, możliwość zwiedzania okolicznych zabytków, ognisko/grill, obiadokolacja, nocleg ze śniadaniem.

Poznań

27.06 (od ok. 13ej) spotkanie w Poznaniu z grupą lokalną NEOS Wielkopolska.

Osoby zainteresowane wyjazdem oraz noclegiem i pełnym wyżywieniem proszę o kontakt biuro.neos.warszawa@gmail.com

Jest też możliwość spotkania z nami w piątek wieczorem lub sobotę bez korzystania z noclegu.

Zapraszamy!

Categories: Bez kategorii

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.