Potrzebuję konkretnie Twojej pomocy – CENZUROWANA KONFERENCJA O PLANDEMII

Published by on

Poniższa treść, logo, odnośniki i załączone materiały (w tym obrazy) pochodzą z newslettera NEOS. Niektóre elementy są pomijane, a formatowanie modyfikowane.
Udostępnianie odbywa się za porozumieniem z autorem wiadomości.

Zachęcamy do zapisania się do newslettera, aby być na bieżąco.
Odnośnik do strony: https://neos.com.pl

Drodzy, wczoraj wieczorem spotkaliśmy się na warszawskiej Saskiej Kępie w gronie NEOS i uświadomiliśmy sobie, że mamy nie wykorzystany do tej pory istotny potencjał!

Nigdy nie komunikowaliśmy się z mediami, które konformistycznie omijają szukanie prawdy. Jednak w tej chwili staje się ważniejsze to, żeby dotrzeć do jak największej ilości osób. Statystycznie część z nich to są jedni z nas. Stąd potrzebujemy rozesłać informację do mediów. Tutaj potrzebujemy Twojego konkretnego wsparcia.

Na stronie https://neos.biuroprasowe.pl znajduje się kilkanaście wpisów, które w sposób przystępny dla mediów opisują naszą ideę i działania. Można je pobrać przez linki na stronie w formacie dokumentu .doc. Przykładowa notka prasowa.

Proszę o to, żebyś korzystając z poniższych wpisów wysłał informację o NEOS do dostępnych dla Ciebie kontaktów w mediach. Możesz również te linki wysłać do fanpage znanych osób i dziennikarzy lub udostępnić zwyczajnie na FB. Ty sam jesteś w końcu też pewnego rodzaju medium. Jest nas wiele tysięcy, ale tylko niektórzy poświęcą kilka minut, żeby stworzyć wspólny front. Niektórzy mogą nie mieć zasobów, żeby poświęcić się dotarciu do mediów i społeczeństwa. Chcemy docenić skuteczny wysiłek i osoby, które pomogą nam w dotarciu do mediów wynagrodzić naszą wewnętrzną walutą i docenieniem reputacją w Nowym Systemie. Podziel się z nami efektami Twojego działania – jeśli oczywiście weźmiesz odpowiedzialność za nasz sukces.
Dodatkowo po dwóch tygodniach zawieszenia kanału na YT wracamy do ofensywy informacyjnej. Kolejne filmy lądują na:

Proszę członków i sympatyków o udostępnianie wszystkich nowych nagrań. W każdej chwili spodziewamy się usunięcia tego kanału, dlatego są też kopie na:

Categories: Bez kategorii

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.