Rady Gminy PDF + Porozumienie Programowe NEOS

Published by on

Poniższa treść pochodzi z newsletter’a Fundacji Tesli (Mariusz Najda):

Zmieniłem Porozumienie Programowe – nikt się ze mną nie kontaktował ze strony Prawników dla wolności ani innych ugrupowań. Jedynie Dorota Sienkiewicz napisała, że są apolityczni (Lekarze Niezależni) i żeby ich w tą inicjatywę nie wpisywać. Więc zmieniłem treść Porozumienia Programowego – w załączeniu masz nową treść – gdzie to Fundacja Tesli (NEOS) jest jedynym „pomysłodawcą” a inni mogą się przyłączyć. Nie ma też żadnych „wspólników” – Sygnatariuszy. Tak jest łatwiej i nie trzeba do każdego dzwonić i pytać czy im to pasuje i czy chcą wspólnie coś stworzyć. Gdy zacznę to rozsyłać i rozmawiać z innymi – warunek będzie jeden – chcesz obniżenia cen prądu w Polsce ? Jeśli tak to – to podpisz porozumienie. Jeśli nie – jesteś wrogiem Polaków. Albo jesteś z nami albo przeciwko nam. Proste.

Dlatego zamień ten wcześniejszy plik Porozumienia Programowego na ten obecny, który załączyłem. Gdzieś po świętach zamieszczę to oficjalnie na stronie fundacji. Może na początku Stycznia.

Founder and President of the Foundation’s
Management Board
Mariusz Najda

Załączniki:

Fundacja Tesli – Rady Miast i Gmin – maseczki, kwarantanny, mRNA

Fundacja Tesli NEOS – Porozumienie Programowe

 

Categories: Bez kategorii

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.