Do Szymona Hołowni – Odpowiedzialność karna.

Published by on

Poniższa treść pochodzi z newsletter’a Fundacji Tesli (Mariusz Najda):

Fundacja im. Nikoli Tesli,  ul. Proletariacka 3/28, 15-449 Białystok – KRS 0000443710

Do Zarządu i członków „Polska 2050”

Fundacja Tesli, której celem statutowym jest między innymi obniżenie w Polsce do 2035r cen energii i ciepła do 5 groszy za 1kWh i likwidacja tzw. Ubóstwa Energetycznego  ale też ochrona życia i zdrowia Polaków chce poinformować, że Szymon Hołownia został pociągnięty do odpowiedzialności karnej. 

  • W załączeniu pełna treść zawiadomienia do Prokuratury Okręgowej w Warszawie z dnia 3 sierpnia 2022r
  1. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Szymona Hołownię, który w mediach i na wiecach wyborczych (2022r) i planuje po wyborach wprowadzenie obowiązkowych szczepień dla dzieci, dorosłych i parlamentarzystów co jest niczym innym niż nawoływaniem do ludobójstwa za pomocą szczepionek. 
  • Art. 126a. Publiczne nawoływanie do popełnienia czynu zabronionego. Kto publicznie nawołuje do popełnienia czynu określonego w art. 118 ludobójstwo, art. 118a udział w masowym zamachu, art. 119 dyskryminacja § 1, art 120–125 lub publicznie pochwala popełnienie czynu określonego w tych przepisach, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. 
  1. Wniosek o zawarcie Ugody między Fundacją Tesli i Szymonem Hołownią (Art. 23a. KPK Postępowanie mediacyjne) w kwestii Warunkowego zawieszenie Postępowania prokuratorskiego (Art. 66 kpk)

*Na marginesie dodam, że w Sądzie Administracyjnym w Warszawie toczy się postępowanie sądowe z „powództwa” fundacji przeciwko Ministerstwu Zdrowia o wykreślenie wszystkich szczepionek z Rejestru Leków a zwłaszcza tzw. mRNA – między innymi za ich wysoką śmiertelność  

  • Raport Ministerstwa Zdrowia (mRNA – Covid 19) – Źródło: Puls Medycyny „Jeśli chodzi o liczbę zgonów w naszym kraju od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką, wynosi ona 76 284. Z kolei liczba zgonów wśród w pełni zaszczepionych po upływie 14 dni od pełnej dawki to 11 279”

Niestety ale w polskim kodeksie karnym nie ma też znaczenia czy człowieka zabija się szczepionką czy inną trucizną. 

W związku z powyższym oczekujemy, że Szymon Hołownia lub dowolny przedstawiciel Polska 2050 nie będą publicznie  wygadywać głupot na temat rzekomej „dobroczynności szczepień”. Więcej informacji na temat szkodliwości szczepionek można znaleźć na stronie internetowych Fundacji Tesli pod adresem.

Warto też wiedzieć, że ze względu na ogromną liczbę ofiar śmiertelnych na skutek – ograniczenie dostępu do opieki medycznej i szczepień w czasie fikcyjnej Epidemii na Covid 19 – Cały Rząd PIS z M. Morawieckim, J. Kaczyńskim, A. Niedzielskim na czele – został pociągnięty do odpowiedzialności karnej przez Fundację Tesli i Organizacje NGO o Terroryzm, Ludobójstwo i Pozbawianie wolności ze szczególnym udręczeniem – są to zbrodnie, które są zagrożone karą dożywotniego pozbawienia wolności i nie ulegają przedawnieniu. 

  • W załączeniu Zawiadomienie do Prokuratury Krajowej (Zbigniew Ziobro, który chroni zbrodniarzy przed odpowiedzialnością karną) o Ludobójstwie z dnia 9 sierpnia 2021 roku.

Są to informacje publiczne i można je rozpowszechniać w dowolnych mediach. 


Founder and President of the Foundation’s
Management Board
Mariusz Najda

 

Załączniki:

P.O. W-wa – Sz. Hołownia – art. 126a Nawoływanie do 118 kk

prokuratura-krajowa—ludobojstwo-mrna-090821r-2

Categories: Bez kategorii

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.