Nowa oczyszczalnia – zakłamanie

Published by on

Panowie Burmistrz i Prezes PGK kłamią, jak z nut. Czyżby chodzi o stworzenie z Gminy Brzozów prywatnego przedsiębiorstwa? Sprawa budowy nowej oczyszczalni zależy od obydwu wymienionych Panów. Na ostatniej sesji wymienia się koszty na opracowanie nowych koncepcji (ponad 200 tys. zł). Koncepcje w ubiegłej kadencji oraz inne koszty, jak zatrudnienie Wiceburmistrza, który roztrwonił 2 lata i inne kosztowały mieszkańców około 300 tys. zł. Nałożone kary to około 1 300 tys. zł. Strata 3 lat. Skandal, aby mieszkańcy ponosili tak duże koszty. No i wreszcie Opatrzność Boża wskazała, gdzie tak naprawdę idą nieoczyszczone ścieki. Mieszkańcy ponoszą koszty, a Panowie się bawią w szukanie miejsca dla nowej propozycji budowy. Panowie obudźcie się.

 

>>>  Raport o oddziaływaniu na środowisko 27.12.2019

Categories: Bez kategorii

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.