OKOPZN — Informacje Programowe i Rejestracyjne

Published by on

https://vk.com/@okopzn-okopzn-dodatkowe-informacje

 

Categories: Bez kategorii

1 komentarz

Stowarzyszenie OKOPZN · 9 lutego 2023 at 23:17

Wraz z pozdrawieniami dla niezależnych radnych gminy Brzozów PREAMBUŁA
W trosce o własność, prawa obywatelskie, rozwój i przyszłość pokoleń, uznając, że władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej, zasoby naturalne, ziemia, woda, lasy, wszystkie aktywa państwowe należą do Narodu Polskiego, ustanowiliśmy Stowarzyszenie Obywatelski Komitet Obrony Polskich Zasobów Naturalnych. … Polska pod względem surowcowym jest najbogatszym krajem Europy, dzięki prawidłowej gospodarce każdy Polak powinien żyć w swoim kraju, co najmniej podobnie dostatnio jak choćby Norwegowie. OKOPZN wraz z Polskim Lobby Przemysłowym opracował własny projekt do polityki energetycznej do 2040, wynika z niego wiele korzystnych rozwiązań, naszą misją jest Uwłąszczenie Narodu Polskiego na Zasobach – Polska to najbogatszy kraj Europy i będziemy z tego korzystać ! Wspieraj OKOPZN i własny dobrobyt ! – https://youtu.be/IF4oZ5Q41Kc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.