Do Szefów Okręgów Wyborczych ZPP przed kongresem który odbędzie się 24.06 w Warszawie

Published by on

Do Szefów Okręgów Wyborczych ZPP
W ślad za zaproszeniem na kongres który odbędzie się 24.06 w Warszawie przesyłamy prośbę by każdy z szefów Okręgów Wyborczych przywiózł z sobą przynajmniej 10 osób na Kongres. Osoby te powinny być kandydatami na naszych listach wyborczych do sejmu względnie senatu. Mamy nadzieję że państwo rozumiecie iż Kongres z jednej strony podsumowuje naszą wspólną ciężką pracę przez ostatnie trzy lata a z drugiej otwiera kampanię wyborczą.

 

całość listu w załączeniu.

Pozdrawiam.

Wojciech Kornowski

Przewodniczący ZPP

tel. 601 58 60 60

https://zjednoczeniponadpodzialami.pl/

 

Załącznik: list do Okregow Wyborczych 08-06-2023
Categories: Bez kategorii

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.